ЛАФЕРОФЛЮ леденцы д/сос. с витамин С №16 (8х2)

Цены на ЛАФЕРОФЛЮ леденцы д/сос. с витамин С №16 (8х2)

Украинские аптеки предлагают цены на данный препарат в диапазоне 60-72 грн. (состоянием на 07.01.2020)

Бренд: Лаферофлю
Добавки: витамин С
Тип товара: леденцы

Склад

1 льодяник (2,5г (g)) містить екстракти лікарських рослин.

Активні інгредієнти: аскорбінова кислота (вітамін С) – 40 мг(mg); екстракт прополісу рідкий – 15 мг(mg).

допоміжні речовини: ментол; підсолоджувачі:  цукор, мальтоза;  ароматизатори: апельсин,  анетол;  барвник бета-каротин (beta carotene).

Опис

  • прополіс – продукт життєдіяльності бджіл, який містить ряд біогенних речовин: ефірні олії, суміш смол, віск, флавоноїди, флавони, похідні коричної кислоти і є сильним антиоксидантом, сприяє захисту клітин від пошкоджуючої дії вільних радикалів, сприяє зниженню окислювального стресу та підсиленню імунітету. Екстракт прополісу виявляє антисептичну (антибактеріальну, противірусну й протигрибкову) дію, сприяє зміцненню капілярів та стимулює обмін речовин.
  • вітамін С (аскорбінова кислота) — природний антиоксидант, імуностимулятор організму; сприяє підвищенню опірності організму до різних інфекцій.

Поєднання властивостей прополісу і вітаміну С служить відмінним засобом для загального зміцнення організму при сезонних застудних захворюваннях верхніх дихальних шляхів та профілактики респіраторних вірусних інфекцій.

Рекомендації щодо застосування

Може бути рекомендовано для включення в раціони харчування як додаткове джерело біологічно активних речовин рослинного походження з метою:

  • підтримки нормального функціонального стану слизових оболонок ротової порожнини та верхніх дихальних шляхів (при станах, що супроводжуються сухістю та подразненням слизової оболонки горла, в тому числі внаслідок механічного подразнення (вдихання пилу, диму); при фізіологічній задишці для відновлення і полегшення дихання);
  • підтримки оптимального стану місцевої імунної системи під час поширення простудних захворювань;
  • загального зміцнення організму при сезонних застудних захворюваннях.

Спосіб застосування та дози

Дорослим та дітям старше 11 років по 1 льодянику кожні 2 години після вживання їжі, повільно розсмоктуючи в ротовій порожнині. Максимальна добова доза – 6 льодяників.

Застереження

підвищена чутливість до окремих компонентів продукту, алергія на продукти бджільництва. Не вживати вагітним жінкам та жінкам, які годують груддю. У зв’язку з недостатністю досвіду не рекомендується вживати дітям віком до 11 років. Льодяники для розсмоктування ЛАФЕРОФЛЮ® ВІТАМІН С містять цукор та мальтозу, що необхідно врахувати хворим на цукровий діабет, а також тим, хто дотримується низькокалорійної дієти. Цей продукт не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Не перевищуйте рекомендовану добову дозу.

Не вживайте після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Не є лікарським засобом

Термін придатності

кінцева дата споживання «Вжити до» вказано на упаковці, термін  придатності – 36 місяців від дати виробництва.

Умови зберігання

зберігати в оригінальній упаковці виробника, в сухому, захищеному від світла та  недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25°.

Форма випуску

по 8 льодяників у блістері, по 2 блістера у пачці.

Імпортер

ТОВ «ФЗ «БІОФАРМА», Україна, 09100, Київська обл., м. Біла Церква, вул. Київська, 37, тел.: (044) 277-36-10.


Инструкция к Лаферофлю представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.

Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Лаферофлю, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Лаферофлю с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.

Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Проголосуй первым!)
Загрузка...