ЦИКАТРИДИНА суппозитории вагин. по 2 г №10

Цены на ЦИКАТРИДИНА суппозитории вагин. по 2 г №10

Украинские аптеки предлагают цены на данный препарат в диапазоне 241-327 грн. (состоянием на 13.01.2020)

Место применения: вагинальные
Тип товара: суппозитории

Склад

Натрієва сіль гіалуронової кислоти 5 мг, олійний екстракт центели азіатської, олійний екстракт календули, олійний екстракт алое вера, ефірна олія чайного дерева, напівсинтетичні гліцериди, BHT.

Форма випуску

CICATRIDINA ® — це супозиторії для вагінального застосування. В упаковці 10 супозиторіїв вагінальних по 2 г ℮.

Опис виробу та цілі його використання

Супозиторії вагінальні CICATRIDINA® діють завдяки присутності гіалуронової кислоти, мукополісахариду, який присутній у великих кількостях у багатьох тканинах організму. Гіалуронова кислота функціонує як структурна підтримка, та таким чином надає тканині тонус, живлення та еластичність. Численні клінічні дослідження довели здатність гіалуронової кислоти прискорювати та покращувати процес епітелізації та відновлення тканин.

Показання

Для посилення відновлювальних процесів в ділянках атрофічних та дистрофічних змін слизової оболонки піхви. Сприяє відновленню після пологів, у гінекологічній хірургії, у випадках дистрофії в результаті хіміотерапії, іонізуючого випромінювання, сухості піхви, сухості піхви через дефіцит естрогену.

Протипоказання

У разі індивідуальної підвищеної чутливості до одного з компонентів виробу.

Вагітність та годування груддю

Безпека використання супозиторіїв вагінальних CICATRIDINA® під час вагітності та годування груддю не досліджувалася. За таких обставин рекомендовано звернутися до Вашого лікаря.

Вплив на здатність керувати автомобілем та використовувати обладнання або механізми

Особливі запобіжні заходи не передбачені.

Взаємодія з іншими засобами

Взаємодія з іншими засобами не досліджувалась, тому перед використанням супозиторіїв вагінальних CICATRIDINA® разом з іншими медичними виробами або лікарськими засобами для вагінального застосування проконсультуйтесь у Вашого лікаря.

Спосіб застосування

Відкрийте супозиторій, потягнувши за дві попередньо розрізані частини блістеру, вставте супозиторій глибоко у піхву. Дотримуйтесь правил гігієни: мийте руки до і після використання медичного виробу.

Особливості застосування

Використовуйте один супозиторій увечері або згідно з призначенням лікаря. Тривалість застосування залежить від розвитку симптомів; при необхідності супозиторії вагінальні CICATRIDINA® можна використовувати протягом тривалого періоду.

Побічні реакції

Використання виробів для місцевого застосування, особливо якщо воно тривале, може спричинити сенсибілізацію. Якщо це трапляється, припиніть лікування та зверніться до лікаря, для проходження відповідної терапії. У випадку виникнення небажаних ефектів, що не описані у цій листівці до упаковки, повідомте про це свого лікаря або фармацевта.

Особливі застереження

Зберігати у недоступному для дітей місці. Уникати контакту з очима. Не ковтати.

Термін і умови зберігання

Термін придатності зазначено на упаковці (EXP), і застосовується до виробу, що зберігається у невідкритій упаковці, яка зберігається у правильних умовах.

Не використовуйте виріб після дати, зазначеної на упаковці, або, якщо упаковка була відкрита або пошкоджена. Зберігайте медичний засіб щільно закритим, в захищеному від світла місці, при температурі від 4 °C до 25 °C.

Медичний виріб CE 0373

Виробник

FARMA-DERMA s.r.l.

Via dei Bersaglieri,10 40010 Sala Bolognese (BO), Italy


Инструкция по применению Цикатридина, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.

Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Цикатридина, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Цикатридина с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.

Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Проголосуй первым!)
Загрузка...