НЕОПРОБИО суппозитории вагин. №10

Цены на НЕОПРОБИО суппозитории вагин. №10

Украинские аптеки предлагают цены на данный препарат в диапазоне 204-336 грн. (состоянием на 13.01.2020)

Бренд: Неопробио
Место применения: вагинальные
Количество в упаковке: 10
Тип товара: суппозитории

Склад

  • Ліофілізат трьох пробіотичних штамів:

Lactobacillus plantarum 200D

Enterococcus faecium 77D

Enterococcus durans Sm.

Один супозиторій містить біля 109 КУО* (не менш ніж 107), тобто мільярд живих пробіотичних молочнокислих бактерій.

*КОУ (англ. Colony Forming Unit) – колоніє утворююча одиниця

  • Лактоза
  • Аскорбінова кислота – вітамін C
  • Фолієва кислота – вітамін B9
  • Нейтральний жир – основа супозиторія.

Фармакологічні властивості

Неопробіо — це пробіотичні вагінальні супозиторії, що містять живі культури молочнокислих бактерій роду Lactobacillales. Ці бактерії прикріплюються до епітелію піхви, знижуючи рівень рН піхви. Кисла реакція, що виникає в результаті цього, створює несприятливі умови для розвитку патогенних бактерій, а, отже, і рецидиви інфекції, одночасно створюючи сприятливі умови для розвитку молочнокислих бактерій. Окрім цього, Неопробіо містить лактозу, тобто, речовину, життєво важливу для корисних бактерій (пребіотик). Також аскорбінова кислота знижує pH секрету піхви, відновлюючи оптимальне середовище для розвитку молочнокислих бактерій, а фолієва кислота позитивно впливає на відновлення епітелію піхви.

Рекомендації щодо споживання

Супозиторії вагінальні Неопробіо застосовується при захворюваннях, які характеризуються порушенням якісного та кількісного складу бактеріальної мікрофлори статевих шляхів жінок (дисбактеріоз, бактеріальні інфекції або бактеріально-грибкові інфекції піхви). Використання супозиторіїв вагінальних Неопробіо також може бути корисним у випадках неспецифічних запалень піхви у жінок, у яких виявлено підвищений pH секрету піхви. Неопробіо, що застосовується профілактично, допомагає підтримувати сприятливі умови для розвитку природної бактеріальної флори піхви.

Спосіб застосування

Супровідне лікування інфекцій статевих шляхів, для зменшення патогенної бактеріальної флори піхви і відновлення природного рН статевих шляхів: від однієї (найкраще перед сном) до двох супозиторіїв на день (одна вранці, а друга на ніч) протягом 10 днів.

Профілактично для підтримки нормального складу бактеріальної мікрофлори статевих шляхів і фізіологічного pH: один супозиторій (краще перед сном) протягом п’яти днів.

Також виріб можна застосовувати під час антибіотикотерапії та після неї.

Перед застосуванням виробу ретельно вимити руки. Супозиторій вставити глибоко у піхву. У разі сумніву щодо дозування та способу застосування слід звернутись за консультацією до лікаря або фармацевта. Якщо після кількох днів застосування суппозиторіїв хворобливі прояви посилюються або не припиняються, слід проконсультуватись з лікарем. Щодо застосування супозиторіїв вагінальних Неопробіо молодими дівчатами (підлітками), слід проконсультуватись з лікарем-гінекологом.

Особливості застосування

Виріб застосовують підчас вагітності для створення здорового мікробіоценозу родових шляхів, що є запорукою передачі корисних мікроорганізмів немовляті. Виріб застосовують при годуванні груддю.

Застереження щодо вживання

Виріб, як правило, дуже добре переноситься. Дуже рідко можуть виникати симптоми підвищеної чутливості до компонентів, які входять до складу виробу. Можуть виявлятись такі реакції як печіння, свербіння, подразнення слизової оболонки піхви та вульви. У разі виникнення таких симптомів слід припинити застосування виробу і звернутися до лікаря або фармацевта.

Протипоказання

Не застосовувати у випадку алергії на будь-який з компонентів виробу.

Форма випуску

Упаковка містить 10 вагінальних супозиторіїв (5 х 2) у блістерах, по 2 блістери в картонній коробці.

Дата виробництва та строк придатності

Дату виробництва вказано на упаковці. Строк придатності — 2 роки від дати виробництва.

Умови зберігання

Враховуючи наявність живих культур пробіотичних бактерій супозиторії вагінальні Неопробіо слід зберігати в холодильнику (2-8°C). Не слід застосовувати виріб після закінчення терміну придатності, зазначеного на зовнішній упаковці. Зберігати в недоступному та непомітному для дітей місці.

Заявник

Farmina Ltd, 44 Lipska str., 30-721 Krakow, Poland

Тел..: (048) 12 290 90 00

факс: (048)12 290 90 50

e-mail: info@farmina.pl

www.farmina.pl

Імпортер

ТОВ «ЄВРОЛЕК»

08133, Київська обл., Києво-Святошинський район, м.Вишневе, вул. Балукова,7

тел./факс: (044) 406-00-78

e-mail: info@eurolek.eu

www.eurolek.eu


Инструкция по применению Неопробио, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.

Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Неопробио, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Неопробио с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.

Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Проголосуй первым!)
Загрузка...