ДОППЕЛЬГЕРЦ АКТИВ ВИТАМИНЫ ДЛЯ ДИАБЕТИКОВ

Цены на ДОППЕЛЬГЕРЦ АКТИВ ВИТАМИНЫ ДЛЯ ДИАБЕТИКОВ таблетки №30 (10х3)

Украинские аптеки предлагают цены на данный препарат в диапазоне 166-198 грн. (состоянием на 09.10.2019)

Бренд: Доппельгерц
Количество в упаковке: 30
Тип товара: таблетки

Склад

Активні інгредієнти:
Кожна таблетка містить:
Магній
200,0 мг
Вітамін С
200,0 мг
Вітамін Е
42,0 мг
Цинк
5,0 мг
Нікотинамід
18,0 мг
Вітамін 
9,0 мкг
Пантотенова кислота
6,0 мг
Вітамін 
3,0 мг
Вітамін 
2,0 мг
Вітамін 
1,6 мг
Фолієва кислота
450,0 мкг
Хром
60,0 мкг
Біотин
150,0 мкг
Селен
30,0 мкг

Допоміжні речовини:

целюлоза мікрокристалічна, крохмаль рисовий, моно та дигліцериди жирних кислот Е471, діоксид кремнію аморфний Е551, вода очищена, магнієві солі жирних кислот, гуміарабік Е 414, гідроксіпропілметилцелюлоза Е464, шелак Е904, Полісорбат 80, титану діоксид Е171, тальк Е553, олія оливкова, оксид заліза Е172, пальмова олія.

Фармакологічна дія:

Вітамінний комплекс Доппельгерц® актив Вітаміни для діабетиків здійснює цілеспрямоване забезпечення організму спеціально підібраними для цієї мети вітамінами, мікроелементами та мінеральними речовинами. Розроблений у відповідності з урахуванням добової потреби хворого на цукровий діабет. Вітаміни, що входять до складу комплексу, сприяють покращенню обміну речовин, стимулюють імунологічну резистентність до дії різних мікробних агентів, підсилюють стійкість до несприятливих факторів навколишнього середовища. Нестача в харчуванні мінеральних речовин та вітамінів може стати одним з тригерних факторів розвитку важких ускладнень цукрового діабету. Внаслідок, підвищується ризик виникнення ураження судин сітківки ока, ураження стінок судин нирок, а також підвищується ризик виникнення невропатій.

Вітаміни групи В регулюють обмін речовин в клітині та забезпечують постачання до неї енергії. Необхідні для функціонування нервової системи.

Вітаміни  та фолієва кислота відіграють важливу роль для збалансованого вмісту гомоцистеїну, що є важливим фактором для підтримки в здоровому стані серцево-судинної системи. Так як в обміні речовин у хворих на цукровий діабет може спостерігатися підвищене утворення вільних радикалів, необхідно слідкувати за достатнім постачанням антиоксидантів.

Вітаміни С, Е та селен мають виражені антиоксидантні властивості, сприяють збереженню природної рівноваги між утворенням вільних радикалів та їх виведенням з організму. При цьому відіграють значну роль у захисті клітин.

Хром сприяє підтриманню оптимального рівню цукру в крові, профілактиці атеросклерозу та серцево-судинних порушень, знижує рівень холестерину в крові, перешкоджає утворенню жиру у клітинах організму.

Цинк бере участь у формуванні імунітету, входить до складу ферментів, в тому числі, каталізуючи метаболізм нуклеїнових кислот, що забезпечують кровотворення, підтримує функцію вілочкової залози.

Магній покращує роботу серцево-судинної системи, сприяє зниженню кров’яного тиску, необхідний для функціонування багатьох ферментів.

Рекомендації щодо застосування

може бути рекомендована лікарем як додаткове джерело вітамінів та мікроелементів для людей хворих на цукровий діабет, для створення оптимальних дієтологічних умов функціонування організму людини.

Застереження при застосуванні

підвищена чутливість до окремих компонентів продукту, жінкам в період вагітності та лактації.

Важлива Інформація:

приймаючи даний комплекс, що доповнює підвищену потребу в вітамінах, мікроелементах та мінеральних речовинах у хворих на цукровий діабет, необхідно пам’ятати, що це не замінює основну програму лікування цукрового діабету, а тільки доповнює її. Також обов’язково треба виконувати основні правила харчування для хворих на цукровий діабет у поєднанні з належним способом життя, достатньою фізичною активністю, контролем за вагою та прийомом лікарських засобів, рекомендованих лікарем.

Спосіб вживання

дорослим та дітям старше 14 років по 1 таблетці 1 раз на день під час або після вживання їжі, запиваючи достатньою кількістю рідини. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Рекомендований термін споживання

30 діб, в подальшому термін споживання узгоджується з лікарем.

Рекомендації для хворих на цукровий діабет:

1 таблетка містить 2 ккал/10 кДж та 0,01 хлібних одиниць.

Форма випуску

таблетки масою 1,15 г (по 5,10, 30 або 60 таблеток у блістерах, упакованих в картонну коробку).

Зберігання

при температурі не вище 25°С, в сухому та недоступному для дітей місці.

Термін придатності до споживання: 3 роки від дати виробництва.

Виробник

«Квайссер Фарма ГмбХ і Ко. КГ», Шлезвігер Штрассе 74, 24941 Фленсбург, Німеччина.

Дистриб’ютор в Україні:

ТОВ «Квайссер Фарма Україна»,

02132, м. Київ, вул. Дніпровська набережна, 26Ж, оф. 49,

тел./факс 044 585-34-92, info@queisser.com.ua

Вся продукція компанії Квайссер Фарма ГмбХ і Ко. КГ виробляється на основі останніх досягнень в технології та відповідає високим міжнародним стандартам якості GМР.

Не є лікарським засобом.

Без ГМО.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Проголосуй первым!)
Загрузка...