ПАНКРЕМОЛ

Цены на ПАНКРЕМОЛ капсулы по 400 мг №30

Украинские аптеки предлагают цены на данный препарат в диапазоне 162-203 грн. (состоянием на 09.10.2019)

Бренд: Панкремол
Количество в упаковке: 30
Тип товара: капсулы

Склад

1 капсула вагою 400 мг містить:
Сухий екстракт коренів Салації сітчастої – 200 мг
Альфа-ліпоєва кислота – 200 мг
Допоміжні речовини: відсутні.

Діючі властивості компонентів:

Альфа — ліпоєва кислота (АЛК) – це повністю природний продукт, чиї молекули існують глибоко всередині кожної клітини нашого тіла. Вона підсилює позитивну дію антиоксидантів (вітаміни С і Е). Також захищає ці вітаміни в організмі і допомагає їм придушувати вільні радикали. Альфа — ліпоєва кислота розчиняється як у воді, так і в жирі, тому є універсальним антиоксидантом.

На відміну від вітамінів С і Е, вона здатна боротися з вільними радикалами в будь-якій частині клітини і навіть проникати в простір між клітинами і захищати ДНК. Альфа-ліпоєва кислота здатна підвищити клітинний метаболізм, а це означає, що клітина починає виробляти більше енергії і легше відновлюватися.

Альфа — ліпоєва кислота – ефективний протизапальний засіб. Всі перераховані властивості Альфа-ліпоєвої кислоти відносяться не тільки до внутрішніх частин організму, але і до шкіри. Запалення шкіри – прямий шлях до появи тонких ліній і зморшок. Альфа- ліпоєва кислота перешкоджає появі цитокінів, що викликають запалення, речовин, які пошкоджують клітину і прискорюють процес старіння.

Альфа — ліпоєва кислота покращує метаболізм цукру в клітині, не дає йому накопичуватися в крові. Цукор необхідний нашому організму для життя, але його надлишок надає токсичний вплив на клітини. Розвивається діабет, пошкоджується шкіра. Пошкодження шкіри пояснюється тим, що цукор приєднується до колагену. Колаген втрачає гнучкість і еластичність, тому шкіра стає сухою і покривається зморшками. Альфа — ліпоєва кислота запобігає і навіть може повернути назад процес приєднання цукру до колагену, оскільки покращує метаболізм цукру в клітині, не дає йому накопичуватися і, водночас, дозволяє механізму природного відновлення організму працювати краще.

Альфа-ліпоєва кислота захищає від глікозування всі білки в нашому тілі і дозволяє організму набагато ефективніше використовувати цукор, тобто захищає нас від різних проблем, пов’язаних з діабетом. Навіть може повернути глікозування в зворотному напрямку, тобто усунути шкоду, яку цукор вже зробив.

Сухий екстракт коренів Салаціі (Salacia reticulata традиційне аювердична назва — Kothala himbutu), застосовується для зниження і контролю рівня цукру в крові.

Основними діючими речовинами екстракту є салацинол, коталанол, понкоранол, а також ксантоновий глікозид — мангіферин. Пригнічення діяльності кишкових ферментів (альфа-глюкозидази та альфа-амілази) затримує всмоктування глюкози в кров і пригнічує гіперглекімію після прийому їжі, що, в свою чергу, покращує глікемічний контроль.

У кишечнику, при перетравленні їжі, всі ці сполуки мають властивість пригнічувати активність альфа-глюкозидази (тобто знижують утворення простих вуглеводів), а також можуть перешкоджати всмоктуванню простих вуглеводів з їжі. Мангіферин є найбільш потужним інгібітором сахарози. У мангіферині виявлена також іммунопротекторна, кардіопротекторна, антиоксидантна і кардіотонічна активність.

Рекомендації щодо застосування

Може бути рекомендована лікарем як додаткове джерело салацинолу, коталанолу, понкоранолу, а також ксантоного глікозиду – мангіферину, які входять в склад коренів салації сітчастої, з метою інгібування діяльності кишкових ферментів і затримки всмоктування глюкози в кров, пригнічення гіперглікемії після прийому їжі. Альфа-ліпоєва кислота захищає В-клітини підшлункової залози. Має гіпоглікемічну та антиоксидантну дії.

Спосіб застосування та дози

дорослі по 1 капсулі тричі на день під час прийому їжі, запиваючи склянкою води.

Термін вживання

тривалість курсу 20 — 30 днів.

Побічні ефекти

можлива підвищена чутливість до компонентів препарату.

Застереження

: індивідуальна чутливість до компонентів продукту, жінкам в період вагітності та лактації. Не перевищувати рекомендовану добову норму. Перед застосуванням проконсультуватися з лікарем.

Форма випуску

тверді желатинові капсули, маса нетто 400 мг;

Дата виробництва або кінцевий строк придатності, номер партії приведені на упаковці.

Не є лікарським засобом.

Умови зберігання

в оригінальній упаковці, у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці, при температурі від 2°С до 25°С.

Термін придатності

24 місяці від дати виробництва.

Виробник

ТОВ “Елемент Здоров’я”, Україна, 03062, м. Київ вул. Естонська, буд.120.

Дозволено Міністерством охорони здоров’я України ТУ У 10.8-38405950-007:2017

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Проголосуй первым!)
Загрузка...