ДОППЕЛЬГЕРЦ БЬЮТИ СЛИМ ДЛЯ СНИЖЕНИЯ ВЕСА капсулы №30 (10х3)

Цены на ДОППЕЛЬГЕРЦ БЬЮТИ СЛИМ ДЛЯ СНИЖЕНИЯ ВЕСА капсулы №30 (10х3)

Украинские аптеки предлагают цены на данный препарат в диапазоне 233-302 грн. (состоянием на 10.01.2020)

Количество в упаковке: 30
Тип товара: капсулы

Склад

Активні інгредієнти:
Кожна капсула містить:
Кон’югована лінолева кислота
250 мг
L-карнітин
50 мг
Хром
10 мкг
Екстракт зеленого чаю
80 мг

Допоміжні речовини:

Желатин, целюлоза мікрокристалічна Е460, солі магнію жирних кислот Е470, титану діоксид Е171, силікат алюмінію калію.

Фармакологічна дія:

Хром – мікроелемент, необхідний в процесах перетворення енергії, важливий для синтезу холестерину, жирів та білків, він активний учасник метаболізму глюкози. Знижує жирову масу, сприяє зростанню м’язової тканини, використовується для контролю рівню холестерину та глюкози у крові. Хром в організмі чинить ефекти, в основному як, «фактор толерантності глюкози».

Він взаємодіє з інсуліном та забезпечує поглинання глюкози клітинами периферичних тканин. При дефіциті хрому дія інсуліну блокується, рівень глюкози в крові підвищується. Хром також бере участь в синтезі жирних кислот та холестерину та обов’язково має бути присутній для ефективної роботи міокарда.

Екстракт зеленого чаю (активна речовина кофеїн) – підсилює та регулює процеси збудження в корі головного мозку та підвищує рухливу активність. Стимулююча дія призводить до підвищеної розумової та фізичної працездатності, зменшує втомлюваність та сонливість. Серцева діяльність під дією кофеїну підсилюється, скорочення міокарду стають більш інтенсивними та прискорюються. Кофеїн стимулює секреторну діяльність шлунку, знижує агрегацію тромбоцитів.

L-карнітин – біологічно активна вітамінізована речовина. L-карнітин бере участь у транспортуванні вільних жирних кислот через мембрани мітохондрій, які відповідають за розщеплення білків, жирів та вуглеводів і забезпечує клітину джерелом енергії. В присутності L-карнітину жири окислюються і передають організму енергію, що в них міститься. Тому ефективне розщеплення ліпідів можливе лише при достатньому вмісті L-карнітину в організмі. L-карнітин активно використовується для метаболізму жирів та нормальної роботи серця, мозку, нервової системи. Крім спалювання жирів L-карнітин грає суттєву роль в роботі серцево-судинної системи, особливо в підтримці функцій серцево-судинного м’язу. Доведено, що прийом L-карнітину значно зменшує рівень холестерину та тригліцеридів в крові. Використовують L-карнітин і для підвищення витривалості організму, особливо під час спортивних тренувань. Інтенсивні спортивні навантаження призводять до накопичення у м’язах молочної кислоти. L-карнітин допомагає організму позбутися втоми та знижує больові відчуття в м’язах після фізичних вправ. При регулярному застосуванні L-карнітину відбувається покращення обмінних процесів. Поряд з цим активніше виводяться з клітини продукти обміну. При нестачі L-карнітину в організмі можуть спостерігатися ожиріння, порушення роботи серця, хронічна втома, підвищений тиск, дратівливість, астенія. L-карнітин може застосовуватися не тільки в ході програм із зниження ваги, а й для попередження атеросклерозу, серцево- судинних захворювань, при жировій дистрофії печінки, синдромі хронічної втоми, гіпертонії. В спортивній медицині L-карнітин застосовуються при важких фізичних навантаженнях, а також для попередження перевтоми.

Кон’югована лінолева кислота – незамінна жирна кислота класу Омега-6, переважно знаходиться в рослинних оліях. Лінолева кислота є попередником простагландинів, які в свою чергу мають протизапальну дію, беруть участь у ліпідному обміні, регуляції артеріального тиску та ниркового кровотоку. Сприяє зменшенню жирової маси тіла та зростанню м’язової маси. Підтримує стабільну вагу після закінчення дієти. Лінолева кислота застосовується для зменшення сухості шкіри та підтримки нормального стану жирових мембран, що оточують клітини шкіри.

Доппельгерц ® Бьюті Slim- комплекс для зниження ваги, комплекс біологічно активних речовин, що допомагають зберегти оптимальну вагу, гарне самопочуття та життєву енергію.

Рекомендації щодо застосування

Може бути використана в раціонах дієтичного харчування, за рекомендацією лікаря, як додаткове джерело L-карнітину, хрому, кофеїну та лінолевої кислоти, для створення оптимальних дієтичних умов функціонування організму людини.

Спосіб вживання

Дорослим та дітям старше 14 років по 2 капсули в першій половині дня під час або після вживання їжі, запиваючи достатньою кількістю рідини. Не вживати перед сном. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Рекомендований термін споживання

2 місяці, в подальшому термін споживання узгоджується з лікарем. Після перерви в 1 місяць можливий повторний прийом.

Застереження при застосуванні

Підвищена чутливість до окремих компонентів продукту, жінкам в період вагітності та лактації.

До уваги хворих на цукровий діабет:

1 капсула містить 3 ккал/12 кДж. Не містить хлібних одиниць.

Форма випуску

Капсули масою 750 мг (по 10, 30 або 60 капсул у блістерах упаковані в картонну коробку).

Зберігання

При температур і не вище 25 °C в сухому та недоступному для дітей місці.

Термін придатності до споживання:

3 роки від дати виробництва.

Виробник готового продукту:

«Квайссер Фарма ГмбХ і Ко. КГ», Шлезвігер Штрассе 74, 24941 Фленсбург, Німеччина.

Дистриб’ютор в Україні:

«ТОВ Квайссер Фарма Україна», 02132, м. Київ, вул. Дніпровська набережна, 26Ж, оф. 49, тел./факс 044 585-34-92, [email protected]

Вся продукція компанії Квайссер Фарма ГмбХ і Ко. КГ виробляється на основі останніх досягнень в технології та відповідає високим міжнародним стандартам якості GMP.

Не є лікарським засобом.

Без ГМО.


Инструкция по применению Доппельгерц, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.

Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Доппельгерц, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Доппельгерц с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.

Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Проголосуй первым!)
Loading...