ЛАФЕРОФЛЮ леденцы д/сос. мед-лимон. №16 (8х2)

Цены на ЛАФЕРОФЛЮ леденцы д/сос. мед-лимон. №16 (8х2)

Украинские аптеки предлагают цены на данный препарат в диапазоне 51-78 грн. (состоянием на 07.01.2020)

Бренд: Лаферофлю
Добавки: мед-лимон.
Тип товара: леденцы

Склад

1 льодяник (2,5г (g)) містить екстракти лікарських рослин.

Активні інгредієнти: екстракт прополісу сухий (Propolis Cera) – 7,14 мг (mg); олія обліпихи (Hippophae Rhamnoides) – 4,76 мг (mg).

допоміжні речовини: олія лимону; ментол; підсолоджувачі: цукор, мальтоза, мед; ароматизатори: лимон, мед; регулятор кислотності (лимонна кислота Е330), барвник куркумін (Curcumin E100).

Опис

  • Прополіс – продукт життєдіяльності бджіл, який містить ряд біогенних речовин: ефірні олії, суміш смол, віск, флавоноїди, флавони, похідні коричної кислоти і є сильним антиоксидантом, сприяє захисту клітин від пошкоджуючої дії вільних радикалів, сприяє зниженню окислювального стресу та підсиленню імунітету. Екстракт прополісу виявляє антисептичну (антибактеріальну, противірусну й протигрибкову) дію, сприяє зміцненню капілярів та стимулює обмін речовин.
  • Обліпиха — один з найкращих природних полівітамінних засобів. Містять жирну олію, аскорбінову кислоту (вітамін C), вітаміни B1, B2, E, каротин, каротиноїди, фолієву кислоту, кверцетин, криптоксантин, ксантофіл, зеаксантин, фізалії, жирні насичені і ненасичені кислоти (миристинова, пальмітинова, стеаринова, олеїнова, лінолева, ліноленова та інші), цукри, дубильні речовини, органічні кислоти (виннокам’яна, яблучна). Володіє протизапальними, епітелізувальними, бактерицидними властивостями.

            Поєднання властивостей прополісу і олії обліпихи служить відмінним засобом для загального зміцнення організму при сезонних застудних захворюваннях верхніх дихальних шляхів та профілактики респіраторних вірусних інфекцій.

Рекомендації щодо застосування

Може бути рекомендовано для включення в раціони харчування як додаткове джерело біологічно активних речовин рослинного походження з метою:

  • підтримки нормального функціонального стану слизових оболонок ротової порожнини та верхніх дихальних шляхів (при станах, що супроводжуються сухістю та подразненням слизової оболонки горла, в тому числі внаслідок механічного подразнення (вдихання пилу, диму); при фізіологічній задишці для відновлення і полегшення дихання; при навантаженні на голосові зв’язки або осиплості голосу);
  • підтримки оптимального стану місцевої імунної системи під час поширення простудних захворювань;
  • загального зміцнення організму при сезонних застудних захворюваннях.

Спосіб застосування та дози

Дорослим та дітям старше 11 років по 1 льодянику кожні 2 години після вживання їжі, повільно розсмоктуючи в ротовій порожнині. Максимальна добова доза – 6 льодяників.

Застереження

: підвищена чутливість до окремих компонентів продукту, алергія на продукти бджільництва. Не вживати вагітним жінкам та жінкам, які годують груддю. У зв’язку з недостатністю досвіду не рекомендується вживати дітям віком до 11 років. Льодяники для розсмоктування ЛАФЕРОФЛЮ®  МЕД ТА ЛИМОН містять цукор та мальтозу, що необхідно врахувати хворим на цукровий діабет, а також тим, хто дотримується низькокалорійної дієти. Цей продукт не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Не перевищуйте рекомендовану добову дозу.

Не вживайте після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Не є лікарським засобом

Термін придатності

кінцева дата споживання «Вжити до» вказано на упаковці, термін  придатності – 36 місяців від дати виробництва.

Умови зберігання

зберігати в оригінальній упаковці виробника, в сухому, захищеному від світла та  недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25°.

Форма випуску

по 8 льодяників у блістері, по 2 блістера у пачці.

Імпортер

ТОВ «ФЗ «БІОФАРМА», Україна, 09100, Київська обл., м. Біла Церква, вул. Київська, 37, тел.: (044) 277-36-10.


Инструкция к Лаферофлю представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.

Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Лаферофлю, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Лаферофлю с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.

Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Проголосуй первым!)
Загрузка...