ЛАФЕРОФЛЮ леденцы д/сос. интенсив №16 (8х2)

Цены на ЛАФЕРОФЛЮ леденцы д/сос. интенсив №16 (8х2)

Украинские аптеки предлагают цены на данный препарат в диапазоне 59-84 грн. (состоянием на 07.01.2020)

Бренд: Лаферофлю
Добавки: интенсив
Тип товара: леденцы

Склад

1 льодяник (2,5г(g)) містить екстракти лікарських рослин.

Активні інгредієнти: екстракт евкаліпту рідкого (Eucalyptus Globulus) – 9,5 мг(mg); ментол (Menthol) – 9,5 мг(mg).екстракт чебрецю рідкого (Thymus Sp.) – 4,75 мг(mg);

допоміжні речовини: олія евкаліпту (Eucalyptus Globulus); олія шавлії (Salvia Officinalis); олія м’яти (Mentha longifolia); підсолоджувачі: цукор, мальтоза; натуральний ароматизатор м’яти, натуральний ароматизатор меду;  регулятор кислотності (лимонна кислота Е330);  барвник Діамантовий синій (Brilliant Blue), загущувач (гуміарабік).

Опис

  • евкаліпт містить  у своєму складі дубильні речовини, елагову кислоту, флавоноїди, смоли, віск, ефірну олію, до складу якої входять різні терпенові сполуки, особливо активні до грампозитивних, грамнегативних мікроорганізмів. Основним компонентом ефірної олії є цинеолмоноциклічний терпен. Евкаліпта настойка має антисептичну, протизапальну і дезінфікуючу дію, яка зумовлена окиснювальним ефектом цинеолмоноциклічного терпену і протизапальним впливом, пов’язаним практично з усіма фізіологічно активними речовинами, які входять до її складу.
  • ментол має стимулюючу дію на холодові рецептори ротової порожнини.Також ментол володія антисептичною дією.

Ментол та олія евкаліпту зумовлює пом’якшувальну дію на запалену слизову оболонку і зменшує закладеність носа.

  • чебрець містить олію ефірну, флавоноїди, речовини дубильні та гіркі, камідь, кислоти тритерпенові (урсолова та олеанолова), солі мінеральні. Чинить антибактеріальну  та відхаркувальну дію, а також є прекрасним антисептиком.

Поєднання властивостей евкаліпту, чебрецю і ментолу  служить відмінним засобом профілактики респіраторних вірусних інфекцій та сприяє покращенню носового дихання.

Рекомендації щодо застосування

Може бути рекомендовано для включення в раціони харчування як додаткове джерело біологічно активних речовин рослинного походження з метою:

  • покращення носового дихання (при станах, що супроводжуються закладеністю носа та ускладненням носового дихання, в тому числі під час поширення простудних захворювань);
  • підтримки нормального функціонального стану слизових оболонок ротової порожнини та верхніх дихальних шляхів (при станах, що супроводжуються сухістю та подразненням слизової оболонки горла, в тому числі внаслідок механічного подразнення (вдихання пилу, диму); при фізіологічній задишці для відновлення і полегшення дихання; при підвищеному навантаженні на голосові зв’язки, сприяє швидкому відновленню голосу);
  • підтримки оптимального стану місцевої імунної системи під час поширення простудних захворювань.

Спосіб застосування та дози

Дорослим та дітям старше 11 років по 1 льодянику кожні 2 години після вживання їжі, повільно розсмоктуючи в ротовій порожнині. Максимальна добова доза – 6 льодяників.

Застереження

підвищена чутливість до окремих компонентів продукту. Не вживати вагітним жінкам та жінкам, які годують груддю. У зв’язку з недостатністю досвіду не рекомендується вживати дітям віком до 11 років. Льодяники для розсмоктування ЛАФЕРОФЛЮ® ІНТЕНСИВ містять цукор та мальтозу, що необхідно врахувати хворим на цукровий діабет, а також тим, хто дотримується низькокалорійної дієти. Цей продукт не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Не перевищуйте рекомендовану добову дозу.

Не вживайте після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Не є лікарським засобом

Термін придатності

кінцева дата споживання «Вжити до» вказано на упаковці, термін  придатності – 36 місяці від дати виробництва.

Умови зберігання

зберігати в оригінальній упаковці виробника, в сухому, захищеному від світла та  недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25°.

Форма випуску

по 8 льодяників у блістері, по 2 блістера у пачці.

Виробник

МЕКСМАР НЕЙЧУРАЛ ЕНД ХЕЛСІ ПРОДАКТС ПРОДАКШН ЕНД МАРКЕТІНГ КО. ЛТД., I.O.S.B. 1333 вул. №27, 06370 Єнімахалле / Анкара, Туреччина

Імпортер

ТОВ «ФЗ «БІОФАРМА», Україна, 09100, Київська обл., м. Біла Церква, вул. Київська, 37, тел.: (044) 277-36-10.


Инструкция к Лаферофлю представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.

Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Лаферофлю, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Лаферофлю с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.

Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Проголосуй первым!)
Загрузка...