РОТАВИТ РОЙАЛ капсулы по 1160 мг №20 (10х2)

Цены на РОТАВИТ РОЙАЛ капсулы по 1160 мг №20 (10х2)

Бренд: Ротавит
Количество в упаковке: 20
Тип товара: капсулы

Склад

1 капсула містить:

основні речовини: кальцію гідрофосфат – 306 мг (еквівалентно 90 мг кальцію та 70 мг фосфору), вітамін В10 (кислота параамінобензойна) – 50 мг, пилок бджолиний – 50 мг, екстракт кореня женьшеню концентрований (Panax ginseng C.A. Meyer) – 40 мг (еквівалентно 200 мг кореню женьшеню), молочко маточне ліофілізоване – 33,3 мг (еквівалентно 100 мг свіжого молочка маточного), лецитин соєвий 45 % – 32 мг, вітамін E (α-токоферолу ацетат) – 30 МО, заліза фумарат – 31 мг (еквівалентно 10 мг заліза (II)), диметиламіноетанола бітартрат – 25 мг, вітамін PP (нікотинамід) – 15 мг, вітамін В5 (кальцію пантотенат) – 4 мг, вітамін B12 (ціанокобаламін) – 5 мкг, L-лізину гідрохлорид – 5 мг, калію сульфат – 4,5 мг (еквівалентно 2 мг калію), вітамін B2 (рибофлавін) – 4 мг, вітамін B1 (тіаміну мононітрат) – 3,9 мг, марганцю сульфат – 3,1 мг (еквівалентно 1 мг марганцю), цинку сульфат – 2,9 мг (еквівалентно 1 мг цинку), міді сульфат – 2,8 мг (еквівалентно 1 мг міді), вітамін A (ретинолу пальмітат) – 2000 МО, вітамін B6 (піридоксину гідрохлорид) – 1 мг, вітамін Н (біотин) – 3 мкг, вітамін D3 (холекальциферол) – 200 МО, вітамін В9 (фолієва кислота) – 25 мкг;

допоміжні речовини: соя, олія паростків пшениці, олія рослинна частково гідрогенізована, кальцію L-аскорбат (Е 302), олія соєва гідрогенізована, віск бджолиний білий (Е 901); оболонка капсули: желатин, анідрісорб (D-сорбіт (Е 420) та 1,4-сорбітани), гліцерин, титану двоокис (Е 171), етилванілін; штучні барвники: заліза оксиди (Е 172), понсо 4R (Е 124).

Фармакологічні властивості

РОТАВІТ РОЙЯЛ – комплексна дієтична добавка, до складу якої входять вітаміни та мінеральні речовини. Ці складові необхідні організму людини для нормального функціонування обмінних процесів, посилення захисних функцій, опірності та протидії організму різноманітним захворюванням та шкідливим факторам зовнішнього середовища.

Пилок бджолиний – природний концентрат, містить білки, повний набір незамінних вільних амінокислот, вітаміни, а також різні гормоноподібні речовини.

Бджолине маточне молочко ліофілізоване – натуральний бджолиний продукт. Легко засвоюється організмом, сприяє посиленню обмінних процесів в організмі та кровотворної функції. Містить амінокислоти, комплекс вітамінів групи В, у тому числі пантотенову та фолієву кислоти.

Екстракт кореня женьшеню концентрований – природний компонент, що проявляє виражений стимулюючий вплив на центральну нервову систему.

Диметиламіноетанола бітартрат проявляє антиоксидантну дію, посилює продукування ацетилхоліну в організмі, покращує пам’ять (або зменшує її втрату у людей похилого віку), позитивно впливає на здатність до навчання.

Лецитин соєвий 45% – найважливіший для організму фосфоліпідний комплекс. Прискорює процеси окиснення, забезпечує нормальний обмін жирів, покращує роботу мозку та серцево-судинної системи, підвищує опірність організму до дії токсичних речовин, стимулює жовчовиділення та утворення еритроцитів і гемоглобіну.

L-лізину гідрохлорид – амінокислота, яка необхідна для росту та відновлення тканин, виробництва антитіл, гормонів та ферментів.

Вітамін А (ретинолу пальмітат) необхідний для росту нових клітин. Сповільнює процеси старіння, бере участь в окисно-відновних процесах, регуляції синтезу білків, сприяє нормальному обміну речовин, функціонуванні клітинних і субклітинних мембран.

Вітамін В1 (тіаміну мононітрат) – клітинний енергетик. Сприяє росту і розвитку організму, підвищує розумову та фізичну працездатність, має детоксикаційну дію. Покращує метаболізм нервової тканини. Тіамін бере участь у побудові коферментів ряду ферментів, що відіграють важливу роль у вуглеводному та енергетичному обмінах, особливо в нервових і м’язевих тканинах. Нестача тіаміну призводить до розвитку синдромів бері-бері (специфічний поліневрит) і Верніке (поліневротичний психоз).

Вітамін B2 (рибофлавін) є найважливішим каталізатором процесів клітинного дихання та зорового сприйняття. Рибофлавін, регулюючи окисно-відновні процеси, бере участь у білковому, жировому та вуглеводному обмінах, відіграє важливу роль у формуванні ДНК, приймає участь у синтезі гемоглобіну, сприяє процесам регенерації тканин (у т. ч. клітин шкіри), корекції трофічних порушень в клітинах.

Вітамін В5 (кальцію пантотенат) входить до складу коферменту А – органічної сполуки небілкової природи, необхідної для прояву активності ферментів. Відіграє важливу роль в процесах ацетилювання та окиснення. Бере участь у вуглеводному, жировому обмінах та в синтезі ацетилхоліну.

Вітамін В6 (піридоксину гідрохлорид) підвищує розумову і фізичну працездатність, регулює рівень глюкози в крові, нормалізує роботу щитовидної залози, надниркових і статевих залоз, поліпшує обмін речовин в тканинах мозку, зміцнює нервову систему, є антидепресантом.

Вітамін В9 (фолієва кислота) необхідний для нормального перебігу процесів росту, розвитку та проліферації тканин, зокрема, для кровотворення і ембріогенезу, підвищує розумову і фізичну працездатність, стимулює вироблення соляної кислоти в шлунку.

Вітамін В10 (кислота параамінобензойна) активізує кишкову флору, що призводить до посилення продукування фолієвої кислоти, яка, в свою чергу, виробляє значну кількість пантотенової кислоти. Бере участь у процесі засвоєння білка, а також у продукуванні червоних кров’яних тілець, що постачають клітини киснем.

Вітамін В12 (ціанокобаламін) проявляє імуномодулюючу, протиалергічну, антиатеросклеротичну дії, сприяє нормалізації артеріального тиску, відновленню структури нервової тканини, поліпшенню репродуктивної функції, підвищенню апетиту. Бере участь у синтезі різних амінокислот, впливає на функціонування печінки, нервової системи, активізує процеси згортання крові, обмін вуглеводів і ліпідів.

Вітамін D3 (холекальциферол) підвищує всмоктування кальцію в тонкому кишечнику, стимулюючи синтез кальційзвʼязуючих білків. Підвищує реабсорбцію кальцію в ниркових канальцях. Активує процеси ремоделювання кісткової тканини шляхом підвищення синтезу колагену I типу та білків матриці, за допомогою активації синтезу остеобластів. Впливає на функціональний стан щитовидної, паращитовидної, статевих залоз, забезпечуючи кальцифікацію кісток скелету.

Вітамін E (α-токоферолу ацетат) є антиоксидантною речовиною, яка захищає клітини від пошкодження та старіння, перешкоджає утворенню вільних радикалів, стимулює м’язеву діяльність і функцію статевих залоз, бере участь у формуванні міжклітинної речовини, волокон сполучної тканини, гладкої мускулатури судин, травного тракту.

Вітамін PP (нікотинамід) входить до складу ферментів, які беруть участь у клітинному диханні та обміні білків, і регулюють вищу нервову діяльність і функції органів травлення.

Вітамін Н (біотин) входить до складу ферментів, які регулюють обмін амінокислот і жирних кислот.

Залізо – мікроелемент, що стимулює еритропоез. Входить до складу гемоглобіну, міоглобіну, різних ферментів, зворотно зв’язує кисень і бере участь в окисно-відновних реакціях; відіграє важливу роль в процесах кровотворення.

Кальцій є незамінним харчовим макроелементом, необхідним для забезпечення нормальної життєдіяльності організму. Кальцій (разом з фосфором) складає основу кісткової тканини, активізує діяльність ряду найважливіших ферментів, приймає участь у підтримці іонної рівноваги в організмі, впливає на процеси, що відбуваються в нервово-м’язовій та серцево-судинній системах.

Фосфор – найважливіший елемент, що входить до складу білків, нуклеїнових кислот, кісткової тканини. Сполуки фосфору беруть участь в обміні енергії (аденозинтрифосфорна кислота і креатин-фосфат є акумуляторами енергії), з їх перетвореннями пов’язані м’язева і розумова діяльність, життєзабезпечення організму. Фосфор впливає на діяльність серця та нирок.

Мідь сприяє процесам анаболізму в організмі, бере участь у функціонуванні деяких ферментів (цитохромоксидази, тирозинази та інших), синтезі пігментів шкіри, волосся і очей, гемоглобіну, проявляє вплив на функціонування залоз внутрішньої секреції.

Калій регулює кислотно-лужну рівновагу крові. Бере участь в передачі нервових імпульсів, активізує роботу ряду ферментів, м’язову роботу серця, сприятливо впливає на роботу нирок. Калій має захисну дію проти небажаного впливу надлишку натрію та нормалізує тиск крові.

Марганець необхідний для нормального метаболізму жиру, для побудови кісток і сполучних тканин, для синтезу холестерину і нуклеотидів (ДНК).

Цинк є складовою частиною більш ніж 80 ферментів організму людини. Необхідний для утворення еритроцитів та інших формених елементів крові. Бере участь у фотохімічних реакціях процесу зору та діяльності залоз внутрішньої секреції.

Рекомендації щодо споживання

Рекомендується в якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело незамінних амінокислот, жиро- та водорозчинних вітамінів, макро- та мікроелементів з метою поповнення їх дефіциту при незбалансованому харчуванні; при зниженні всмоктування (при захворюваннях шлунково-кишкового тракту, які супроводжуються діареєю; тютюнокурінні); в період підвищеної потреби при розумових та фізичних навантаженнях, синдромі хронічної втоми; під час виснажливих захворювань та в період реконвалесценції.

Спосіб застосування та рекомендована добова доза

Вживати дорослим по 1 капсулі на добу або через добу, під час або відразу після їди. Курс споживання: 3-4 тижні. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Застереження щодо вживання

Не рекомендується приймати в другій половині дня.

Необхідність вживання в період вагітності та лактації визначається лікарем індивідуально.

РОТАВІТ РОЙЯЛ можна приймати хворим на цукровий діабет.

Протипоказання

Індивідуальна чутливість до продуктів бджільництва та інших складових компонентів.

Форма випуску

Капсули № 20 (10 х 2) у блістерах, по 2 блістери в картонній коробці.

Маса нетто вмісту 1 капсули

1160 мг ± 7,5 %.

Дата виробництва та строк придатності

Дату виробництва вказано на упаковці. Строк придатності – 3 роки від дати виробництва.

Умови зберігання

Зберігати за температури не вище 25 °С у сухому та недоступному для дітей місці.

Назва (найменування) та повна адреса і телефон виробника

«СЕДІКО Фармасьютікал Ко.», Єгипет, Сікс ов Октобер Сіті, Перша Промислова Зона / «SEDICO Pharmaceutical Co.», Egypt, 6th of October City, First Industrial Zone, тел.: 02-38331590/1/2/4.

Заявник

«РОТАФАРМ ЛІМІТЕД», ВЕЛИКА БРИТАНІЯ / «ROTAPHARM LIMITED», UNITED KINGDOM.

Імпортер (представник в Україні)

Вказано на упаковці.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Проголосуй первым!)
Loading...